Maloni staigmena Lietuvos žaidynių nugalėtojams

2019-05-23

Pirmadienį Baisogalos mokykloje–darželyje lankėsi Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariai : K.Račkauskis, E.Ivanauskytė, S.Luščikas. Jie maloniai nustebino jaunuosius sportininkus –  Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato ir estafečių  „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“  pirmųjų vietų laimėtojus.

Mokyklos-darželio mokinių sueigoje buvo iškilmingai išdalintos svečių dovanos – kamuoliai. K. Račkauskis padėkojo jauniesiems sportininkams ir juos ruošusioms mokytojoms E.Mickuvienei ir N.Jasaitienei už pergales ir gerą komandinį darbą.

Džiugu sulaukti tokių svečių. Tikime , kad ir ateityje Baisogalos mokyklos-darželio jaunieji sportininkai išlaikys aukštas pozicijas Lietuvos mokyklų žaidynėse ir padovanos ne vieną pergalę.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Gražina Areliūnienė