Priešmokyklinukai dalyvavo projekte

2014-05-12

Baisogalos darželis bendradarbiauja su Panevėžio miesto lopšeliu – darželiu ,, Nykštukas“. Jie mus ir Krekenavos darželį pakvietė dalyvauti etnokultūros projekte ,,Ar išdainavom visas daineles“. Mes turėjome vaikus supažindinti su verpimu ir pamokyti liaudies žaidimų. Su verpimu supažindino močiutė. Renginys buvo labai įdomus, vaikai įgijo žinių apie senovėje žlugto skalbimą, sviesto mušimą. Visi vaikai kartu žaidė liaudies žaidimus.  Projektą užbaigėme vaišėmis: duona su sviestu ir saldžiomis dovanėlėmis.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė D. Mirončikienė