GERIAUSIŲ RAJONO SPORTININKŲ PAGERBIMO ŠVENTĖ

2019-06-11

 

                Birželio 5d. Radviliškio miesto kultūros centre įvyko Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyriaus organizuotas 2018-2019 mokslo metų Radviliškio rajono bendrojo lavinimo mokyklų geriausių sportininkų apdovanojimo šventė.

            Padėkos raštu buvo apdovanoti Šeduvos, Sidabravo, Lizdeikos, Baisogalos gimnazijų, Gražinos pagrindinės mokyklos, V.Kudirkos ir Vaižganto progimnazijų bei Baisogalos mokyklos-darželio sportininkai, kurie Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybose iškovojo I-ąją vietą ir ,,Kvadrato“ varžybose – II-ąją vietą.

            Buvęs mūsų mokyklos mokinys Utenos ,,Juventus“ krepšininkas Dovis Bičkauskis pasveikino sportininkus, linkėdamas nesustoti siekiant kuo aukštesnių sportinių rezultatų ir dalijo mūsų komandos sportininkams autografus.

            Šventės svečiams koncertavo Radviliškio muzikos mokyklos gitaristų kvintetas, akordeonistų duetas, saksofonininkų ansamblis.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>