PASITINKANT VASARĄ

2019-06-14

 

                             Kaip upės vanduo nepastebimai prabėgo laikas, nuplukdęs dar vienerius mokslo metus ir pakvietęs pasitikti vasarą, atsisveikinti su mūsų vyresniaisiais draugais ketvirtokais.

 Birželio 6d., pasiruošę žengti į penktą klasę, jaunieji abiturientai iškilmingai įžengė į salę , kur jų laukė jaunesnieji draugai, mokytojai, tėveliai.

                      Šventės vedantieji Viktorija Rušaitė ir Emilis Stirbys savo augimo kelią pradinėje mokykloje palygino su drugelio vystymosi ciklu… Maži pirmokėliai, ketverius metus augę, stiprėję, įgiję daug žinių ir išskleidę sparnelius, jau pasiruošė skrydžiui į gimnazijos mokslo aukštumas. Šventės dalyviai ir svečiai pasidžiaugė mažųjų abiturientų pasiekimais per ketverius metus, kurių buvo labai daug: olimpiados, konkursai, konferencijos, prizinės vietos sportinėse varžybose, išvykos, susitikimai.

                      Mūsų mokyklą paliekančius draugus sveikino Baisogalos parapijos klebonas Arūnas Urbelis, Baisogalos gimnazijos direktorė Rita Juškevičienė, mūsų mokyklos direktorę ,1-3 klasių mokiniai, priešmokyklinukai. Taip pat buvo pasveikinti visi puikiai besimokantys, aktyvūs mokyklos veikloje, nepraleidinėjantys pamokų mokiniai. Mokykla – darželis įsteigė  šauniausiam laidos mokiniui prizą, kuris buvo įteiktas 4akl .mokinei Viktorijai Rušaitei.

                      Baisogalos seniūnė Renata Masiulienė įteikė 31 ketvirtokui pradinės mokyklos baigimo pažymėjimus. Už pasiektus rezultatus padėkos raštais apdovanotos mokytojos N. Jasaitienė ir E.Mickuvienė. Padėkos raštai įteikti ketvirtokų tėveliams, kurie per visus mokslo metus aktyviai dalyvavo mokyklos gyvenime.

                      Paskutinis šventės akcentas – ketvirtokų valsas – išlydėjo visus į vasarą.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>