Atsisveikinimas su žaislais

2014-05-23

Gegužės 15 d. minima Šeimos diena. Ta proga pirmokai pakvietė savo tėvelius ir kitus šeimos narius į ABĖCĖLĖS šventę ,,ATSISVEIKINIMAS SU ŽAISLAIS“.

Atsidėkodami už rūpestį, dėmesį ir pagalbą , mažieji artimiesiems šoko nuotaikingus šokius, dainavo, deklamavo.

Švente užbaigėme pirmos klasės mokinių vykdytą projektą ,,GRAŽI MŪSŲ ŠEIMYNĖLĖ“.  Du mėnesius vaikai, negailėdami jėgų ir laiko, rinko medžiagą pirmajai savo knygelei: pasakojo apie savo šeimas, sudarinėjo giminės medžius, rašė rašinėlius, piešė iliustracijas, darė rankdarbius.

Tėveliai galėjo pasigrožėti klasėje eksponuojamais  išradingais ir meniškais savo šeimos narių portretais. Motinos dienos proga buvo  apdovanoti  vaikų rankomis pagamintomis dovanėlėmis.

Didžiausia dovana ir vaikams , ir tėveliams tapo vaikų rašinėlių apie savo šeimą ir piešinių rinktinė— knygutė ,,MŪSŲ ABĖCĖLĖ“.

1 klasės mokytoja Zita Bliznikienė