Akcija ,, Aš, tėtis ir mama – į darželį pėstute“

2019-09-30

Baisogalos mokyklos darželio auklėtiniai bei jų tėveliai visą savaitę dalyvavo akcijoje „Aš tėtis ir mama – į darželį pėstute“. Grupių auklėtojos su vaikais diskutavo sveikos gyvensenos, aktyvaus judėjimo bei saugaus eismo temomis, o tuo pačiu ragino tėvelius būti aktyvesniais, dažniau kelionei į darželį pasirinkti pasivaikščiojimą.

Šią gražią akciją užbaigėme Europos judėjimo savaitei paminėti skirtu darželio bendruomenės bėgimu „Mes bėgam 2019”. Skambant linksmai muzikai bėgimo dalyviai buvo apdovanoti obuoliukais, tikrais bėgikų medaliais bei džiugiomis emocijomis ir puikia nuotaika!

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė R. Briedelienė

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė E. Tautkuvienė