Saugus eismas – į kiekvieną šeimą

2014-07-04

Baisogala tris dienas šventė 475-rių metų jubiliejų. Birželio mėn. 15 d. – trečiąją – Šeimos Ateities dieną- vykdėme ir III –jį saugaus eismo projekto renginį ,,Saugus eismas-į kiekvieną šeimą“. Viskas tą šv. Antano atlaidų sekmadienį buvo skirta šeimos vertybių puoselėjimui. Mes su partneriais: seniūnija, žmonių su negalia Baisogalos skyriumi, dailės mokykla, Baisogalos šaulių kuopa.

Baisogalos gimnazija ir mokykla – darželiu, nutarėme priminti saugaus eismo taisykles, įteikti organizatorių Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos  ir vykdytojų Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos, skiriamas saugaus eismo priemones. Renginio metu akcentavome, kad eismo saugumas-visos šeimos rūpestis, reikia ir tėvų atsakomybės, ugdant saugaus eismo įgūžius. ŽSN Baisogalos skyriaus žmonės pagamino medalius-,,mes – už saugų eismą“ ir dovanėles-linksmus katinėlius. Radviliškio dailės mokyklos Baisogalos filialo mokiniai dovanojo molinių suvenyrų, kurie buvo įteikti renginio dalyviams, užduočių atlikėjams.

Mūsų renginio pabaigoje į dangų pakilo helio  balionai, kurie skraidino saugios ir laimingos šeimos Svajones.

Vilija Kaščionienė    Baisogalos bendruomenės pirmininko pavaduotoja