„Žaidimų fiesta”

2020-02-24

Vasario 21 dieną Baisogalos mokyklos – darželio ikimokyklinių grupių komanda” Ežiukai” dalyvavo Šiaulių regiono ikimokyklinio ugdymo įstaigų, ikimokyklinio ugdymo grupių vaikų olimpiniame festivalyje „Žaidimų fiesta”. Festivalyje dalyvavo 10 komandų. Vaikai buvo supažindinti su olimpinėmis tradicijomis, išklausė olimpinį himną, visi kartu mankštinosi ir rungėsi įvairiose estafetėse. Visą renginį vaikus lydėjo geros emocijos, draugiškas vienas kitų palaikymas. Visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis, komandoms įteiktos taurės.
Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja R. Čepaitienė.