,,PLAUKIU UŽ LIETUVĄ”

2020-03-14

 

 

Baisogalos mokyklos-darželio ugdytiniai džiaugiasi, kad mokslo įstaigoje yra baseinas, kuriame, padedami plaukimo trenerio D.Kilio, jie turi galimybę kartą per savaitę mokytis plaukti.

Kovo 12 d. Baisogalos mokykloje – darželyje vyko jau tapusios tradicinėmis plaukimo ,,Plaukiu už Lietuvą” varžybos, kuriose dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtiniai ir 1-4 klasių mokiniai.

                      Net pusė pradinukų varžėsi su savo bendraamžiais dviejose rungtyse. Vieniems geriau sekėsi plaukti krūtine, o kiti pralenkė varžovus plaukdami nugara. Tarp lyderių vyko atkakli kova – kai kuriose rungtyse geriausiųjų rezultatai skyrėsi vos viena ar keliomis šimtosiomis sekundės dalimis. Pusė visų dalyvių tapo prizininkais ir buvo apdovanoti mokyklos – darželio diplomais, o įstaigos visuomenės sveikatos specialistė S.Kazincienė įteikė nugalėtojams Radviliškio r. visuomenės sveikatos biuro dovanėles.

Tačiau, nepaisant pasiekto rezultato, laimėjo visi: smagiai praleistas laikas, varžybų azartas ir, svarbiausia, mokėjimas plaukti tapo didžiausia dovana ne tik Lietuvai, varžybų nugalėtojams, bet ir visiems renginio dalyviams.

  

      Baisogalos mokyklos-darželio informacija

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>