Lik sveika, pradine mokykla !

2020-06-08

 

            Mokykla – visų žmonių gyvenimo pradžia…O iš toli žiūrinčiam ji panaši į vaikystės pasaką, kur nėra piktų burtininkų ir raganų, melo ir apgaulės, kur atsisveikinimo proga skamba tikri ir gražūs žodžiai. O tų gražių žodžių klausėsi Baisogalos mokyklos – darželio ketvirtokai ir jų tėveliai, susirinkę birželio 5-sios rytą mokyklos kieme.

            Mokytoja Nilutė Jasaitienė pasidžiaugė savo mokinių pasiekimais ne tik moksle, bet ir įvairiuose konkursuose, rajoninėse ir respublikinėse konferencijose, sportinėse rajono ir respublikinėse varžybose. Mokiniai ir mokytoja dėkojo tėveliams, kurie visus mokslo metus buvo šalia, kuriems labiausiai rūpėjo vaikų džiaugsmai ir rūpesčiai. Džiaugsmo ašaros žibėjo tėvelių akyse įteikiant pradinio mokslo išsilavinimo pažymėjimus, kuriuos gavo 19 ketvirtokų.

            Sveikiname mažuosius abiturientus ir linkime sėkmės kopiant į mokslo aukštumas gimnazijoje. Visiems – turiningų, linksmų ir saugių vasaros atostogų!

 

Baisogalos mokyklos-darželio informacija

           

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>