Mokslo ir žinių diena

2020-09-06

Saulėtą rugsėjo 1-osios rytą prie Baisogalos mokyklos – darželio suklego pailsėjusių, vasaros saulės nugairintų vaikų balsai, sukvietę visus į šventę. Šiais mokslo metais į mūsų tarpą įsiliejo 22 pirmokai, kuriuos  žinių keliu ves ilgametė mokytoja – metodininkė N. Jasaitienė. Pasveikinti susirinkusių su mokslo ir žinių diena atvyko LRS narys Aurimas Gaidžiūnas ir įteikė pirmokėliams maišelius sportinei aprangai, linkėdamas ne tik gerai mokytis, bet ir aktyviai sportuoti. Sveikinimo žodžius tarė Baisogalos seniūnė R. Masiulienė ir buvusi mokyklos-darželio direktorė V. Fessler. Šventinę nuotaiką pagyvino BURATINAS, saugaus atstumo besilaikantis ant pastato stogo ir pagarsinęs taisykles mokiniams ir jų tėveliams, kurių reikia laikytis šiuo laikotarpiu.

SVEIKŲ, KŪRYBINGŲ, GERŲ mokslo metų !