Konkursas „ Jie nešė šviesą ant pečių… “

2021-03-24

Du Baisogalos mokyklos – darželio mokinukai: Svajūnas Gudžiūnas (2kl) ir Titas Daniškevičius (3kl) dalyvavo nuotoliniame  respublikiniame  specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokiniųviešojo skaitymo konkurse  „ Jie nešė šviesą ant pečių… “.

Šis konkursas  skirtas  kovo 16-ąjai – Knygnešio dienai paminėti.  Jį organizavo  Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centras. Šio konkurso tikslas – ugdyti kūrybingą ir gebančią viešai skaityti asmenybę, puoselėti mokinių meninio žodžio suvokimą ir raišką.

Džiaugiamės ir didžiuojamės šiais mokiniais. Nors  jaudulio buvo, bet jį nugalėjus  labai raiškiai skaitė kūrinius  skirtus knygnešiams. Šiuos mokinius parengė: Logopedė L.Krūgelienė, spec. pedagogė D.Žaromskienė, mok. padėjėja L.Matutienė .

Logopedė L. Krūgelienė