Pasaulinė sveikatos diena Baisogalos mokykloje- darželyje

2021-04-08

Minint pasaulinę sveikatos dieną balandžio 7, Baisogalos mokyklos -darželio Ežiukų grupės ugdytiniai, tyrinėjo maisto pasirinkimo piramidę, aiškinosi kas yra sveikata ir kaip ją išsaugoti. Spalvino daržoves ir vaisius. Malonu jog vaikai daug žino koks yra sveikas maistas, pažįsta daržoves ir vaisius, domisi jiems pateikiama informacija, noriai dalyvauja praktinėje paskaitėlės dalyje. Su Pelėdžiukų grupės vaikais tyrinėjome fizinio aktyvumo piramidę, aptarėme judėjimo naudą mūsų sveikatai, išsiaiškinome kokius neigiamus veiksnius daro telefonai ir kompiuteriai. Drugelių grupėje su ugdytiniais buvo kalbama apie emocijas, jausmus. Vaikai bandė atskirti kaip atrodo skirtingas emocijas išgyvenantys žmonės. Po to visi dėliojo emocijų dėlionę ir suprato, kad teigiamos emocijos daro žmogų laiminga, todėl norint išsaugoti gerą savijautą ir sveikatą reikia ne tik  sveikai maitintis, sportuoti, bet ir šypsotis, nebūti piktiems, skleisti gerą nuotaiką.