Margutis iš gamtinės medžiagos

2021-04-15

Penki Baisogalos mokyklos – darželio 2-3 kl. spec. poreikių mokinukai su logopede L.Krūgeliene dalyvavo respublikinėje virtualioje specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių asmenų kūrybinių (vaizdo) darbų parodoje „Vaikų Velykėlės“, kurią organizavo Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos specialiojo ugdymo skyrius. Šios parodos tikslas – suteikti galimybę išbandyti įvairias meninės raiškos priemones, technikas; ugdyti dalyvių kūrybinį aktyvumą, išradingumą, estetinį suvokimą ir sukurti margutį iš gamtinės medžiagos.

Mūsų mokinukai margučius puošė natūraliomis gamtinėmis medžiagomis taip lavindami  smulkiąją motoriką, ugdydami kantrybę, kruopštumą ir sumanumą galvojant jiems vardus.

Pažiūrėkite prieš jus: Svajūno G. 2kl -.„ Lukštelis “, Armando V. 2kl. – „Velykų zuikis“, Lauros V. 2kl. – „ Miškas“, Eimanto N. 2kl. – „Velykų viščiukas“, Lauryno N. 3kl. – „Ežys Spyglius“.

Šiuos ir kitus margučius galite pamatyti  Smalininkų TVM sukurtame filmuke  (mūsų vaikų margučiai 2.23 min.)    https://www.youtube.com/watch?v=W6gauWb7gm0

Šie margučiai  dalyvavo ir Pakiršinio kultūros ir amatų centro organizuotoje parodoje „ Velykų margutis“. Visi  darbai apdovanoti Smalininkų TVM specialiojo ugdymo skyriaus  ir Pakiršinio kultūros ir amatų centro padėkomis    Džiaugiamės puikiais  šių vaikų darbais.

Logopedė Loreta Krūgelienė