Kūrybinių darbų paroda

2021-05-12

Baisogalos mokyklos – darželio fojė galima apžiūrėti stendą, kuriame puikuojasi pradinių klasių mokinių darbų paroda.

Dalyvavusieji Tarptautiniame priešmokyklinių ugdymo grupių ir pradinių klasių mokinių dailės darbų virtualiame konkurse ,,Lietuvių skaičiuočių pynė 2021“ sukūrė daug nuostabių istorijų apie katinus. Trečiokų, kurie dalyvavo respublikiniame pradinių klasių darbų konkurse ,,Žydintis medis“, darbuose kūrybiškai atskleistas medžio grožis.

Džiaugiamės puikiais mūsų ugdytinių darbais. Dėkojame mokytoms už menines idėjas ir vaikų kūrybos pristatymą Baisogalos mokyklos – darželio bendruomenei.

Baisogalos mokyklos – darželio informacija