Konkurse „Dailus raštas“ dvi garbingos vietos

2021-05-20

Gegužės 4-6 dienomis buvo organizuojamas respublikinis bendrojo ugdymo ir  specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių  mokinių konkursas „Dailus raštas“ .  Konkursą organizavo Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras Klaipėdos miesto mokyklų logopedų ir specialiųjų pedagogų metodinis būrelis.

Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų Baisogalos mokyklos – darželio mokinukai: 2kl. – Austėja Zemlerytė, Gintautas Poškus, Svajūnas Gudžiūnas. 3kl. – Titas Daniškevičius, 4kl.- Laurynas Supronas. Juos ruošė mokytoja Edita Mickuvienė, logopedė Loreta Krūgelienė , spec. pedagogė Dalia Žaromskienė.

Mokiniai rašaliniu parkeriu rašė pateiktą tekstą. Vertinimo komisija balus rašė už teisingą raidžių jungimą, vienodą raidžių aukštį ir pasvirimą, taisyklingos formos raides, taisyklingą raidžių jungimą, vienodus tarpus tarp žodžių, taisyklingą teksto išdėstymą.

Konkurse „Dailus raštas“  I vieta 2kl. mokinių tarpe atiteko Austėjai Zemlerytei,

II vieta 3kl. mokinių tarpe – Titui Daniškevičiui.

Sveikiname nugalėtojus! Jų rašto darbais galima pasidžiaugti nuotraukose.