Psichologo Evaldo Karmazos nuotolinis seminaras Baisogalos mokykloje darželyje ,, Savęs valdymas stresinių situacijų metu“

2021-05-27

Šiais laikais  kiekvienas patiria stresą darbe, kasdieniame gyvenime. Vieni didesnį, kiti mažesnį, tad nieko kito nebelieka, kaip tik mokytis su juo gyventi arba domėtis kaip jį numalšinti.       Psichologas Evaldas Karmaza gegužės 25 d. Baisogalos mokyklos darželio bendruomenei vedė seminarą „Savęs valdymas stresinių situacijų metu“, kurio metu pasakojo kas sukelia šiuos neigiamus veiksnius, tokius kaip stresą, įtampą, nuovargį, ir kitus. Kokios priemonės ir metodai taikomi, norint išvengti konfliktų darbe bei rimtesnių sveikatos problemų. Lektorius pateikė praktinius patarimus kaip valdyti emocijas, slopinti susierzinimą, nusiraminti.
Detaliai ir profesionaliai išdėstė streso ir įtampos mokytojo darbe  mažinimo ir  malšinimo, metodika.  Pateikė daug būdų kurie padeda atsipalaiduoti ir toliau kokybiškai gyventi ir tęsti darbą.  Klausytis buvo itin įdomu. Dėkojame Radviliškio visuomenės sveikatos biurui už suorganizuotą seminarą, lektoriui E. Karmazai ir laukiame tokių naudingų paskaitų ateityje.

VSS Sigita Kazincienė