Sapnavau sapnavau, kad Mėnulyje buvau …

2021-06-04

2021 m. gegužės 25 d. Baisogalos mokyklos darželio 1kl. mokinė Minija Mišeikytė   (mokytoja N.Jasaitienė) ir Skėmių pradinio ugdymo skyriaus 4kl. mokiniai: Titas Veida, Žygimantė Baužaitė (mokytoja R. Armonienė, logopedė L.Krūgelienė) dalyvavo kūrybiniame  konkurse „Sapnavau, sapnavau, kad Mėnulyje buvau“. Konkursas vyko Pasvalio Vaškų gimnazijoje.

Šio konkurso tikslas – skatinti mokinius sukurti originalią istoriją, teikiančią galimybių pažinti pasaulį, ugdyti mokinių kūrybiškumą, žingeidumą, pasitikėjimą savimi.

Visi mokinukai gavo spalvingas padėkas iš organizatorių. Ačiū vaikams už puikius darbelius.

Logopedė L.Krūgelienė