Išgirskime, ką kalba gamta

2021-06-16

Panevėžio gamtos mokykla jau 30-tą kartą organizavo tarptautinį vaikų piešinių konkursą „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“. Šiais metais organizatoriai sulaukė 1203 kūrybinių darbų iš 10 šalių.

„Pasiklausę“ gamtos kalbos, ją ant popieriaus lapo meniškai perteikė ir mūsų mokyklos mokiniai. Konkursui savo darbus pateikė trečiokai: Simona Valaikaitė, Ūla Pužauskaitė, Deimantė Rušaitė, Adamas Mišeikis, Majus Grigorjevas, Augustas Rušas ir pirmokė Minija Mišeikytė.

Visi mokiniai gavo konkurso padėkas, o Minija Mišeikytė tapo konkurso laureate. Džiaugiamės ir sveikiname.

Mokytoja Daiva Volskytė