Ir vėl rugsėjis

2021-09-02

Netruko prabėgti smagi vasara ir visi Baisogalos mokyklos-darželio mokiniai, jų tėveliai, mokyklos darbuotojai susirinko į Mokslo ir žinių dienos šventę. Džiugu, kad mūsų bendruomenės kolektyvą papildė 20 pirmokų, kuriuos ves pažinimo keliu mokytoja Zita Bliznikienė. Šventėje dalyvavusi Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė kiekvienam pirmokui įteikė mero įsteigtą  dovanų čekį iš knygyno ,,Pegasas“. Mokinius  pasveikino pirmąjį rugsėjį mokykloje-darželyje sutinkanti direktorė Aušra Krugelienė. Nuoširdžius linkėjimus ir palaiminimą siuntė parapijos klebonas Arūnas Urbelis. Baisogalos seniūnė Renata Masiulienė, buvusi ilgametė mokyklos-darželio direktorė Vita Fessler  ir pirmokus palydėję Baisogalos gimnazijos abiturientai linkėjo gerų mokslo metų.

Šventės antroje dalyje mokiniai stebėjo Šiaulių valstybinio kamerinio choro ,,Polifonija“ edukacinę muzikinę pasaką ,,Kaip ežiukas chorą būrė“.

Sėkmingų ir prasmingų naujų mokslo metų !

Baisogalos mokyklos-darželio informacija