Netradicinė saugaus eismo pamoka

2021-09-15

Prasidėjus naujiems mokslo metams pradinukams  įprasta pasikartoti saugaus eismo taisykles. Rugsėjo 14 d. Baisogalos mokykloje-darželyje pradinėse klasėse vyko netradicinė pamoka su Radviliškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnėmis I. Sernoviene ir J.Beržinskiene.

Saugaus eismo pamokoje mokiniai prisiminė, kaip saugiai keliauti į mokyklą ir grįžti į namus, stebėjo ir aptarė vaidybinius  siužetus, filmuotą medžiagą.

Tikime, kad tokios netradicinės pamokos padės išvengti skaudžių nelaimių, kuriose nukenčia mūsų patys mažiausi eismo dalyviai. Dėkojame pareigūnėms už bendradarbiavimą.

Baisogalos mokyklos-darželio informacija