2021-10-31

Spalio mėnuo – pokyčių metas. Medžiai numeta paskutinius  lapus, gamta rami , nuimtas gausus derlius. Užaugo įvairaus dydžio moliūgai.  Baisogalos mokyklos – darželio ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių vaikai su tėveliais dalyvavo moliūgų dekoravime – visą savaitę į ugdymo įstaigą nešė įvairių dydžių, spalvų ir rūšių moliūgus.   Rytais šviečiantys maži žibintai suteikia puikią nuotaiką ir geras emocijas.  Jaučiamas nuostabus rudens kvapas. Išradingai  išpuošti moliūgai nutūpė ant darželio laiptų ir džiugina ne tik vaikučius, bet ir visus keliaujančius pro šalį. Smagu eiti į grupes  šviesiu takeliu ir mėgautis puikiais kūriniais. Ačiū vaikams, tėveliams, seneliams ir kitiems bendruomenės nariams už sukurtus moliūgų žibintus.