,,Emocijų paletė“

2021-11-04

Pelėdžiukų grupės vaikai  su auklėtoja R. Briedeliene dalyvauja viename iš tarptautinių eTwinning projektų „Emocijų paletė“. Spalio – lapkričio mėnesiais vaikai mokosi atpažinti, suprasti ir įvardinti savo emocijas, atpažinti kitų žmonių emocijas, išmokti emocijos savireguliacijos, kurti pozityvius tarpasmeninius santykius.

Dalyvavimas projekte leidžia atrasti naujų idėjų ugdant vaikų socialinius įgūdžius, stiprinant emocijų valdymą, skatinant kūrybiškai pateikti emociją. Puikūs bendravimo įgūdžiai yra socialinių – emocinių kompetencijų pagrindas. Todėl labai svarbu kalbėti su vaikais apie jausmus ir emocijas, mokyti jas pažinti ir įvardinti.