STEAM įdomioji gamtos matematika

2021-11-29

Spalio – lapkričio mėnesiais „Pelėdžiukų“ grupės vaikai vykdo tarptautinį eTwinning projektą „STEAM“ įdomioji gamtos matematika (STEAM nature’s interesting mathematics). Projekto tikslas – dalinimasis inovatyviomis, kūrybiškomis 3-7 amžiaus vaikų matematinių gebėjimų ugdymo praktikomis, lauko tyrinėjimų, stebėjimų ir eksperimentų organizavimo idėjomis, metodais, priemonių pavyzdžiais, iliustruojančiais gamtinės medžiagos panaudojimo galimybes.

Žaidžiant, stebint, kuriant, tyrinėjant lauko aplinkoje esančius daiktus, objektus, jų formas, dydį, suteikiame puikią pradžią matematikos įgūdžių bei sąvokų ugdymuisi. „Pelėdžiukų“ grupės vaikai noriai atlieka įvairias užduotis ir tobulina matematinius gebėjimus.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rima Briedelienė