VIENYBEI, LAISVEI, SOLIDARUMUI SKIRTI RENGINIAI

2022-03-11

Mokyklos – bendruomenė yra aktyvi renginių, skirtų Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti ir Ukrainos tautai palaikyti dalyvė. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai dalyvavo iniciatyvoje „Gyvasis tautos žiedas“, kartu išreikšdami solidarumą su Ukrainos tauta, šiuo metu kovojančia už savo laisvę. Pradinių klasių mokiniai prisijungė prie globalios laisvės palaikymo pamokos iniciatyvos „Vaikų laisvės apyrankė“. Mokyklos – darželio aplinką papuošė Lietuvos ir Ukrainos vėliavų spalvos, simbolizuojančios vienybę, laisvę ir solidarumą.