Žemės diena

2022-03-20

Kovo 20 dieną minima Pasaulinė žemės diena. Minėdami šią dieną Baisogalos mokyklos – darželio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai su auklėtojomis diskutavo apie tai, kaip reikia saugoti žemės turtus. Mokėsi tyrinėti, stebėti gamtą, kūrė savo žaliąsias palanges. Pavasario simboliais puošdami žemę, dainuodami ir deklamuodami vaikai budino gamtą ir visą kas gyva. Įstaigos teritorijoje iškeltas inkilas, kviečiantis paukštelius čia įsikurti ir džiuginti vaikučius savo pavasarinėmis giesmėmis. Visi drauge pasižadėjome mylėti, saugoti ir puoselėti žemę.