2022-03-25

Kovo 17 d. mūsų įstaigoje lankėsi Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Pedagoginės psichologinės tarnybos specialistų komanda. Mokyklos pedagogams vyko  paskaita-diskusija „Įtraukusis ugdymas – iššūkiai ir galimybės“. Diskusijos metu aptartos pedagogams rūpimos temos: kaip paprastais būdais įtraukti dėmesio, emocijų ir/ar elgesio sutrikimų turinčius vaikus į ugdymo procesą; kaip dirbti su vaikais, turinčiais autizmo spektro sutrikimų; kaip išlaikyti palankų mikroklimatą klasėje ir kaip pasirūpinti gera savijauta; kas svarbu specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių vaikų ugdymo procese, į ką mokytojas turėtų atkreipti dėmesį ir kas galėtų padėti; kaip neatsitraukus nuo klasės darbo tikslų padėti įsitraukti specialiųjų poreikių turinčiam vaikui; kaip surasti resursų, kurie būtų atrama tiek mokytojui, tiek tėvams, tiek pačiam vaikui.

Dėkojame Pedagoginės psichologinės tarnybos vedėjui Virginijui Kabliui ir specialistėms už produktyvų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>