,,Plaukiu už Lietuvą“

2022-03-25

Kovo 17 dieną mokykloje vyko plaukimo varžybos  ,, Plaukiu už Lietuvą“. Taip I-IV klasių mokiniai sveikino Lietuvą su  Kovo 11-ąja.Varžybose dalyvavo visi norintys pradinukai. Jaunuosius plaukikus pasveikino plaukimo instruktorius Darius Kilys. Pirmokai ir antrokai sveikinosi  skambiu šūkiu: ,, Plaukiu už Lietuvą“. Vieni dalyviai siekė rezultatų, kiti – nugalėti varžybinę baimę ir kartu save. Varžybų metu vandens purslai persipynė su vaikų teigiamomis emocijomis: juoku, krykštavimu, palaikymo šūksniais. Kiekvienos klasės geriausi plaukikai buvo apdovanoti mokyklos padėkos raštais.