Archive for birželio, 2014

Olimpiečių stovykla

Birželio mėnesio  2-13 dienomis mokykloje-darželyje veikė vaikų vasaros poilsio stovykla ,,Mes olimpiečiai“. Stovyklą lakyti panoro 41 mokinys.

Stovyklautojų  laukė įvairiapusė veikla: stalo žaidimai, estafetės, judrieji žaidimai mokyklos sporto aikštyne,  Baisogalos parke, kvadrato varžybos, futbolo varžybos su sporto treneriu E. Mončiausku, rytų kovos menų treniruotės su R.Mačiunsku. Read the rest of this entry »

Sportininkai olimpinėje dienoje

Birželio 7 d. Vilniuje Katedros aikštėje vyko Olimpinės dienos renginiai ir moksleivių olimpinio festivalio uždarymo bei komandų nugalėtojų apdovanojimo šventė.

Mūsų mokyklos sportininkų komanda, laimėjusi I vietą „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose, gavo kvietimą atvykti į šią šventę. Read the rest of this entry »

Pramogos Kaune

Praėjusiais mokslo metais mūsų mokyklos mokiniai ne tik  gerai mokėsi, bet  pasiekė ir daug pergalių sportinėse varžybose, įvairiuose konkursuose, olimpiadose.

Geriausiai besimokantys, pasiekę įvairių laimėjimų ir pergalių keliavo į  Kauną  pramogauti. Mokiniai žiūrėjo filmą, žaidė boulingą ir čiuožinėjo ant ledo. Įdomu buvo išbandyti naują sporto šaką, išmėginti savo jėgas. Oi, koks slidus tas ledas…  Ne vienas „pagavo kiškį“, bet grįžo laimingi ir kupini smagiausių įspūdžių.

Mokytoja Daiva Volskytė

Džiugi žinia

Balandžio mėnesį vyko XVI Lietuvos moksleivių respublikinė matematikos olimpiada. Radviliškio rajonui atstovavo trys ketvirtokai, tarp jų ir mūsų mokyklos IV a klasės mokinys Ernestas Griciūnas. Organizatoriai ištaisė mokinių išspręstus uždavinius ir paskelbė rezultatus.

Mūsų mokyklą pasiekė džiugi žinia. Ernestas surinko 45 taškus iš 46 ir respublikinėje matematikos olimpiadoje laimėjo II vietą. Sveikiname ir didžiuojamės!

Ernestui olimpiadai pasiruošti padėjo mokytoja Daiva Volskytė.

Baisogalos mokyklos – darželio informacija

Rūpinkimės kartu vaikų saugumu

Gegužės 30 d. įvyko tradicinė Baisogalos mokyklos-darželio mokslo metų baigimo šventė. Baisogalos bendruomenė įsijungė su projekto ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2014“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, vykdo Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga, saugaus eismo renginiu. Artėja vasara, vaikai ir jaunuoliai atostogų metu gyvena žymiai judriau – lanko sporto aikštynus, keliauja, važinėja dviračiais, todėl dažniau tampa eismo dalyviais. Linkėjome saugios vasaros, perspėjome dėl tykančių pavojų, priminėme saugaus eismo taisykles. Mažiesiems abiturientams – ketvirtokams įteikėme atšvaitus. Visus tėvelius ir bendruomeniečius pakvietėme kartu rūpintis vaikų saugumu. Read the rest of this entry »

Baisogalos bendruomenė vėl įsijungė į saugaus eismo projektą