Monthly Archives vasario 2015

Lietuva – mano gimtasis kraštas

2015-02-23

Baisogalos mokyklos -darželio Pakiršinio ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriuje 4 klasės mokiniai, vadovaujami vyr. mokytojos Gitanos Kniškienės, vykdė projektą, tema: „ Lietuva- mano gimtasis kraštas“.

Baisogaliai – antri

2015-02-17

Vasario 13-tą Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų geriausių komandų kvadrato finalinės varžybos.

Vasario 16-oji

2015-02-17

Vasario 16–oji – ypatinga šventė visai Lietuvai. Norėdami paminėti šią svarbią datą, šventiškai pasipuošę darželio bendruomenės nariai, nešini trispavėmis vėliavėlėmis, rinkosi į papuoštą salę. Visus sveikino renginio vedantieji – priešmokyklinių grupių ugdytiniai ir jų auklėtojos.

Vasario 16-osios sveikinimas

2015-02-13

Plačiau

Projektas „šimtas dienų – kai pirmokas esu“

2015-02-09

Vasario šeštą dieną mokykloje – darželyje vyko įdomaus 1a klasės projekto „Šimtas dienų – kaip pirmokas esu“ pristatymo šventė. Klasės mokytoja D.Volskytė į projektą įtraukė ir mokinių tėvelius. Šimtas dienų mokykloje – gražus skaičius, todėl pirmokų šeimynoms užduotis buvo paruošti kūrybinių darbų su skaičiumi šimtas. Nei tėveliams , nei vaikams išmonės netrūko – darbai originalūs, netradiciniai.

Žinių šalyje

2015-02-04

Baisogalos mokyklos- darželio mokiniai ne tik sportiški, bet ir labai žingeidūs vaikai. Sausio 28 ir30 dienomis jie svečiavosi ,,Žinių šalyje”.

Pabendravę su šeimininkais- Žyne ir Žyniuku– jie aktyviai ir uoliai atsakinėjo į sudėtingus bei įdomius klausimus. Mažieji smalsuoliai įrodė, kad jie ,,ne iš kelmo spirti”—kova dėl geriausiųjų vardo buvo išties įnirtinga.

Susitikimas su bibliotekos darbuotoja

2015-02-02

Sausio 28 d. Baisogalos mokyklos-darželio ketvirtokai susitiko su Baisogalos bibliotekos darbuotoja R.Mameniškiene. Ji pristatė naujas lietuvių rašytojų vaikiškas knygeles, kurios pretenduoja į nominaciją ,,Metų knyga vaikams“.

Baisogalos pradinukų pergalės

2015-02-02

Baisogalos mokyklos-darželio pradinukai garbingai išlaiko sportiškiausios mokyklos poziciją. Jau iškovotos pergalės zoninėse estafečių „Drąsūs , stiprūs, vikrūs“ varžybose. O sausio 24d. Baisogalos gimnazijoje vykusiose tarpzoninėse kvadrato varžybose, baisogaliečiai lengvai pasiekė pergalę ir iškovojo teisę garbingai atstovauti Lietuvos mokinių olimpinio judėjimo finalinėse kvadrato varžybose.

Pirmadieniniai sportininkų pagerbimo rytmečiai mokykloje-darželyje tapo pastovūs, nes sportininkai pergales skina viena po kitos.