Monthly Archives vasario 2016

Mes – lyderiai

2016-02-10

Šių metų vasario 4 d. keturios trečiokės- Smiltė Vyšinskytė, Austėja Gotautaitė, Darija Jokubauskaitė ir Andrė Kavaliūnaitė- vyko į Raseinių ,,Šaltinio“ progimnaziją į Lietuvos 3-4 klasių mokinių intelektualų komandinį žaidimą- konkursą ,,Mes – lyderiai“.
Mūsų mokyklos komanda ,,Vis SADA“ pasirodė šauniai. Mergaitės nė per nago juodymą nenusileido labiau patyrusioms ketvirtokų komandoms ir, surinkusios 31 tašką, pasiekė ketvirtą rezultatą iš 11 komandų. Tikros šaunuolės!

Auksinis baisogaliečių finalas

2016-02-10

Vasario 5 d. Baisogalos mokyklos – darželio jaunųjų sportininkų komanda vyko į Kėdainių rajono Šėtos gimnaziją į Lietuvos mokyklų žaidynių finalines kvadrato varžybas.

Susirinkus visoms keturioms komandoms, po gražaus dalyvių pasveikinimo prasidėjo įtemptos kovos. Burtai lėmė, kad pirmasis susitikimas vyko tarp Baisogalos ir aikštės šeimininkų – Šėtos pradinukų. Nepaisant didelio šėtiškių sirgalių palaikymo ir startinio jaudulio, baisogaliečiai įveikė šeimininkus 2 : 0. Tokiu pat rezultatu mūsų komanda nugalėjo ir Varėnos rajono Vinco Krėvės gimnazijos bei Šilutės rajono Katyčių pagrindinės mokyklos komandas. Niekam nekilo nė menkiausios abejonės, kad stipriausieji Lietuvoje – Baisogalos mokyklos darželio pradinukai.

„Žalia laimė“ Pakiršinio kaime

2016-02-09

Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyrius, kaip ir visos Lietuvos mokyklos, dalyvauja programoje pienas vaikams. Todėl šios programos konsultantai atvyko į mokykla-darželį su programėle vaikams „Žalia laimė“. Jie papasakojo vaikams apie gerą savijautą, kokybišką maistą, švarią gamtą. Parodė filmuką vaikams apie ekologišką žemdirbystę ir iš kur ant mūsų stalo atkeliauja pieno produktai. Vaikai atsakinėjo į pateiktus klausimus, rungtyniavo „karvės“ melžimo rungtyje, dėjo dėliones, ragavo įvairių skonių jogurtus, gėrė pieną. Vaikai sužinojo, kad pienas ir jo produktai yra labai svarbi visavertės mitybos dalis, teikianti būtinų maisto medžiagų žmogaus organizmui.

„Žyniuko“ konkursas

2016-02-03

Vasario 2dieną mūsų mokykloje vyko ,,Žyniuko” konkursas, kurį organizavo mokytojos E. Kalvaitienė ir L. Matutienė. Kiekvienai amžiaus grupei buvo parengti klausimai.

Suskaičiavus taškus paaiškėjo nugalėtojai : Aronas Šeinys ir Emilis Stirbys 1a kl.(mokyt.E.Mickuvienė),antrokų tarpe nugalėjo Gabija Br...