Archive for rugsėjo, 2016

Saugus eismas

Mokyklos-darželio bendruomenė aktyviai dalyvauja Baisogalos bendruomenės projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2016“.

Rugsėjo 23 dieną pradinių klasių mokiniai, priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai su personažu BURATINU priešakyje  žygiavo į sporto klubo ,,Auridana“ aikštyną, kur vyko VI-asis projekto ,,Eismo saugumas bendruomenėse  2016“ renginys, skirtas keliaujančiųjų ir vairuotojų dienai. Read the rest of this entry »

Rugsėjo pirmoji

Rugsėjo 1-osios rytą visus susirinkusius nuo mokyklos-darželio stogo su švente linksmai pasveikino personažas BURATINAS.

Mokslo žinių šventėje dalyvavo daug garbių svečių. Baisogalos gimnazijos dvyliktokai atlydėjo 19 pirmokėlių, kuriems buvo įteikti pirmoko pažymėjimai. Read the rest of this entry »

Rugsėjo1-ąją saugaus eismo renginys Baisogalos mokykloje-darželyje

Rugsėjo I-ji – diena, kurią tikrai tikslinga kreiptis į kiekvieną eismo dalyvį, o tai reiškia – į visus.

Todėl Baisogalos bendruomenė jau ne pirmi metai Rugsėjo 1-ją vykdo saugaus eismo renginį. Dalyvaudama projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2016“ , kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos kartu su partneriais ,,Šiaulių regiono keliai“, o vykdo Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga, Baisogalos bendruomenė penktąjį saugaus eismo renginį vykdė kartu su savo ištikimais ir patikimais partneriais: Baisogalos mokykla-darželiu, gimnazija, biblioteka, šaulių kuopa ir policijos darbuotojais. Read the rest of this entry »

2016 m. rugsėjo mėn.
« Rgp   Spa »