Daily Archives 2016-09-06

Rugsėjo pirmoji

2016-09-06

Rugsėjo 1-osios rytą visus susirinkusius nuo mokyklos-darželio stogo su švente linksmai pasveikino personažas BURATINAS.

Mokslo žinių šventėje dalyvavo daug garbių svečių. Baisogalos gimnazijos dvyliktokai atlydėjo 19 pirmokėlių, kuriems buvo įteikti pirmoko pažymėjimai.

Plačiau

Rugsėjo1-ąją saugaus eismo renginys Baisogalos mokykloje-darželyje

2016-09-06

Rugsėjo I-ji – diena, kurią tikrai tikslinga kreiptis į kiekvieną eismo dalyvį, o tai reiškia – į visus.

Todėl Baisogalos bendruomenė jau ne pirmi metai Rugsėjo 1-ją vykdo saugaus eismo renginį. Dalyvaudama projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2016“ , kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos kartu su partneriais ,,Šiaulių regiono keliai“, o vykdo Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga, Baisogalos bendruomenė penktąjį saugaus eismo renginį vykdė kartu su savo ištikimais ir patikimais partneriais: Baisogalos mokykla-darželiu, gimnazija, biblioteka, šaulių kuopa ir policijos darbuotojais.

Plačiau