Archive for spalio, 2016

Sporto šventė

Spalio 4 dieną mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai skanduodami susirinko į sporto salę, kurioje mažuosius sportininkus pasveikino ir sėkmės palinkėjo direktorė. Nuotaikingasis Buratinas pravedė bendrą mankštą, po kurios išdalino užduotis. Mokiniai klasėse šifravo užkoduotas skanduotes sportine tematika. Po to vėl visi sugužėjo į salę, kur vyko tarpklasinės ,,Kvadrato“ varžybos. Su linksma skanduote ir Buratinu priešakyje visi mokiniai žygiavo į parką, kur vyko kroso varžybos. Nepaisant šaltoko oro, visi mažieji sportininkai stengėsi bėgti kuo greičiau. Nugalėtojai buvo apdovanoti pagyrimo raštais, o visi dalyvavusieji gavo vitaminingus prizus. Džiaugiamės, kad šventė visiems labai patiko. Mokiniai galėjo pajudėti, sportuodami stiprino sveikatą, puoselėjo tarpklasinius draugiškus ir pagarbius santykius. Dėkojame sporto šventės organizatorėms mokytojoms E. Kalvaitienei ir N. Jasaitienei.

Rudens mozaika

Tarptautinės mokytojų dienos proga Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyriuje mokyklos- darželio bendruomenė suorganizavo plenerą, skirtą kūrybinei, meninei, pažintinei vaikų veiklai ugdyti. Iš ryto mokiniai ir klasių mokytojos prisiminė Lietuvos regionus, jų kultūras, papročius, tradicijas. Vaikai prisiminė ir prieš  metus Rumšiškėse žaistus žaidimus, tautinius kostiumus. Padainavo tarmiškų dainų, klausantieji turėjo atspėti, kokio regiono tai daina. Read the rest of this entry »

Akcija „Apibėk mokyklą“

Rugsėjo 19-osios, pirmadienio, rytą visi mokiniai ir darželinukai, lydimi mokytojų ir auklėtojų, susirinko mokyklos- darželio kieme. Juos pasitiko įstaigos simbolis Buratinas. Kartu su juo vaikai linksmai pasimankštino.

Buratinas supažindino dalyvius su akcijos ,,Apibėk mokyklą“ tikslais ir taisyklėmis. Buvo sutarta, kas draugiški bėgimai vyks kasdien dvi savaites per numatytas pertraukas—trečiokai ir ketvirtokai sportuos po trečios, o pirmokai ir antrokai bėgs (eis) po ketvirtos pamokos. Darželinukai apeis (apibėgs) mokyklą savo pasivaikščiojimų metu. Read the rest of this entry »

Sveikinimas

2016 m. spalio mėn.