Monthly Archives spalio 2016

Sporto šventė

2016-10-14

Spalio 4 dieną mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai skanduodami susirinko į sporto salę, kurioje mažuosius sportininkus pasveikino ir sėkmės palinkėjo direktorė. Nuotaikingasis Buratinas pravedė bendrą mankštą, po kurios išdalino užduotis. Mokiniai klasėse šifravo užkoduotas skanduotes sportine tematika...

Rudens mozaika

2016-10-11

Tarptautinės mokytojų dienos proga Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyriuje mokyklos- darželio bendruomenė suorganizavo plenerą, skirtą kūrybinei, meninei, pažintinei vaikų veiklai ugdyti. Iš ryto mokiniai ir klasių mokytojos prisiminė Lietuvos regionus, jų kultūras, papročius, tradicijas. Vaikai prisiminė ir prieš  metus Rumšiškėse žaistus žaidimus, tautinius kostiumus. Padainavo tarmiškų dainų, klausantieji turėjo atspėti, kokio regiono tai daina.

Akcija „Apibėk mokyklą“

2016-10-10

Rugsėjo 19-osios, pirmadienio, rytą visi mokiniai ir darželinukai, lydimi mokytojų ir auklėtojų, susirinko mokyklos- darželio kieme. Juos pasitiko įstaigos simbolis Buratinas. Kartu su juo vaikai linksmai pasimankštino.

Buratinas supažindino dalyvius su akcijos ,,Apibėk mokyklą“ tikslais ir taisyklėmis. Buvo sutarta, kas draugiški bėgimai vyks kasdien dvi savaites per numatytas pertraukas—trečiokai ir ketvirtokai sportuos po trečios, o pirmokai ir antrokai bėgs (eis) po ketvirtos pamokos. Darželinukai apeis (apibėgs) mokyklą savo pasivaikščiojimų metu.

Sveikinimas

2016-10-04