Monthly Archives rugsėjo 2017

Dovana-kelionė po Anykščių kraštą

2017-09-30

Plačiau

MOKYKLA-DARŽELIS PROJEKTE „EISMO SAUGUMAS BENDRUOMENĖSE“

2017-09-30

Plačiau

Rugsėjo 1-oji mūsų mokykloje…

2017-09-04

Mūsų mokinys – pasaulio čempionas

2017-09-04

Nuotraukos Arvydo Žaromskio

Šiais metais dvidešimt ketvirti metai, kai Baisogalos mokykloje-darželyje mokyklinis skambutis pakviečia mokinius į mokyklą, o pavasarį ketvirtokams nuskamba paskutinis skambutis pradinėje mokykloje. Ir išlydime į tolimesnį mokslo ir pažinimo kelią.

O išėjusieji lieka mūsų mintyse, prisiminimuose. Stebime išėjusiųjų kelią – tai įdomu. Juk čia pradžių pradžia, kur buvo pirmosios svajonės, pirmieji siekiai, o gal būt ir suklupimai.  Ne tik mokinių, bet ir pirmųjų mokytojų. Juk mokytojai kartu su savo mokiniais ir gi mokosi. Pirmaklasis – lyg baltas popieriaus lapas, į kurį pradedi rašyti mokinio istoriją.  Ir, kai sužinai, kad buvusių mokinių svajonės pildosi, kad sekasi, širdį užlieja pilnatvės ir pasitenkinimo jausmas.

O gal tos sėkmės, nors ir maža  pradžia, ir buvo pradinėje mokykloje? – klausi savęs.