Archive for kovo 13th, 2018

Baisogaliečių rankose dar viena taurė

Kovo 10 d. Baisogalos sporto klube ,,Auridana” vyko Lietuvos mokyklų žaidynių  kaimo vietovių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs” estafečių zoninės varžybos.  Jose rungtyniavo 2007 m. gimimo ir jaunesnių mokinių geriausios zonos komandos.

Mūsų mokyklos sportininkų komanda nuo pat pirmos rungties pademonstravo  puikų žaidimą, susiklausymą ir aukštą žaidimo lygį. Sportininkai visose rungtyse  parodė drąsą, vikrumą, greitį ir, laimėjusi visas rungtis ir tuo pačiu didžiulį pranašumą, iškovojo I-ąją vietą, nugalėjusi Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos ir Kelmės r. Šaukėnų Vlado-Pūtvio Putvinsko gimnazijos pradinių klasių komandas. Read the rest of this entry »

100 dienų mokyklos takeliu

100… Tas magiškas skaičius kovo 9d. pakvietė Baisogalos mokyklos-darželio pirmokus į  viktoriną ,,100 dienų mokyklos takeliu”, kuri vyko Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje. Pirmokėlius lydėjo mokytoja metodininkė  Z. Bliznikienė .

Viktorinoje varžėsi pirmokų komandos iš penkių Radviliškio rajono mokymo įstaigų. Šios viktorinos pagrindinis tikslas – skatinti mokinius bendrauti ir bendradarbiauti dirbant komandoje, plėsti jų akiratį, lavinti kūrybiškumą, loginį mąstymą. Read the rest of this entry »

Konferencija „Mano Lietuva“

Š. m. kovo 6 dieną Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje vyko šventinė mokinių konferencija „Mano Lietuva“. Joje dalyvavo ir trys mūsų mokyklos antros klasės mokiniai, kuriems padėjo pasiruošti   mokytoja metodininkė N. Jasaitienė ir logopedė L. Krūgelienė

Susirinkę įvairių gebėjimų mokiniai iš Radviliškio rajono ir miesto mokyklų gražiais darbeliais, piešiniais, nuotraukomis pristatė Lietuvą. Susirinkusieji įdėmiai klausėsi mūsų  antrokų pranešimo apie   gražiausią ir brangiausią Baisogalos kraštą su sena ir garbinga dvaro istorija. Read the rest of this entry »