Daily Archives 2018-03-07

Baisogalos pradinukų pergalių maratonas tęsiasi

2018-03-07

2018 m. kovo 2 d.  Baisogalos sporto klube ,,Auridana“  vyko Lietuvos mokyklų žaidynių  kaimo vietovių mokyklų kvadrato (gim. 2007 m. ir jaunesnių) finalinės varžybos. Dėl geriausios Lietuvos kvadrato komandos vardo kovojo mokiniai iš keturių šalies  rajonų bendrojo ugdymo mokyklų.

Visas varžybas ryškia persvara laimėję, nugalėtojais tapo šeimininkai Baisogalos mokyklos – darželio  mokiniai: Eimantas Vaitkevičius, Justinas Miakša, Eimis Taparauskas, Smiltė Elsukovaitė, Iveta Kulbokaitė, Viktorija Rušaitė, Valerija Teider, Kamilė Zaveckaitė, Martynas Miknevičius, Ernestas Juodis. Likusios komandos surinko po vienodą   taškų skaičių. Vyko intensyvus varžybų teisėjų taškų ir vietų nustatymas. Po gero pusvalandžio paaiškėjo,  kad antri liko Rokiškio r. Juodupės gimnazijos, treti-  – Kėdainių r. Josvainių gimnazijos mokiniai. Ketvirta vieta atiteko  praėjusių metų nugalėtojams- Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos mokiniams.

Plačiau