Daily Archives 2018-03-27

Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018

2018-03-27

Nuo kovo 19 d. iki 23 d. Baisogalos mokykloje-darželyje vyko veiksmo savaitė „BE PATYČIŲ“. Kiekvieną savaitės dieną buvo vykdomos veiklos skirtos draugiškumui, pagarbai vienas kitam ugdyti. Pirmadienį pradinukai kalbėjosi apie draugystę, gebėjimą tinkamai ją užmegzti ir tinkamai reaguoti į atstūmimą ir vienatvę. Antradienį vaikai kalbėjo apie gebėjimą ir norą padėti šalia esančiam žmogui. Buvo akcentuota, kad kiekvienas gali suteikti pagalbą draugui. Trečiadienį mokiniai tobulino savo sugebėjimą atpažinti savo jausmus, mokėsi sugalvoti ir pasirinkti sprendimus, galinčius padėti įveikti slegiančius jausmus, pratintis ieškoti ir kreiptis pagalbos.

Plačiau

Mūsų veikla ir pasiekimai

2018-03-27

Baisogalos mokyklos-darželio 2kl. mokinė Faustina Nikšaitė dalyvavo  Vilniaus r. Rukainių gimnazijos organizuotoje respublikinėje piešinių parodoje-konkurse ,,Aš myliu Lietuvą“. Faustina ir jos mokytoja N. Jasaitienė buvo apdovanotos padėkos raštais.

Mūsų mokykloje buvo išrinkti geriausiai diktantą rašantys  ketvirtokai – tai Vakaris Danilevičius ( mokyt. D...

Plačiau