Archive for kovo 27th, 2018

Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018

Nuo kovo 19 d. iki 23 d. Baisogalos mokykloje-darželyje vyko veiksmo savaitė „BE PATYČIŲ“. Kiekvieną savaitės dieną buvo vykdomos veiklos skirtos draugiškumui, pagarbai vienas kitam ugdyti. Pirmadienį pradinukai kalbėjosi apie draugystę, gebėjimą tinkamai ją užmegzti ir tinkamai reaguoti į atstūmimą ir vienatvę. Antradienį vaikai kalbėjo apie gebėjimą ir norą padėti šalia esančiam žmogui. Buvo akcentuota, kad kiekvienas gali suteikti pagalbą draugui. Trečiadienį mokiniai tobulino savo sugebėjimą atpažinti savo jausmus, mokėsi sugalvoti ir pasirinkti sprendimus, galinčius padėti įveikti slegiančius jausmus, pratintis ieškoti ir kreiptis pagalbos. Read the rest of this entry »

Mūsų veikla ir pasiekimai

Baisogalos mokyklos-darželio 2kl. mokinė Faustina Nikšaitė dalyvavo  Vilniaus r. Rukainių gimnazijos organizuotoje respublikinėje piešinių parodoje-konkurse ,,Aš myliu Lietuvą“. Faustina ir jos mokytoja N. Jasaitienė buvo apdovanotos padėkos raštais.

Mūsų mokykloje buvo išrinkti geriausiai diktantą rašantys  ketvirtokai – tai Vakaris Danilevičius ( mokyt. D. Volskytė) ir Martynas Miknevičius ( E. Kalvaitinė ), kurie dalyvavo rajoniniame 4 klasių raštingiausio pradinuko konkurse (diktante) ,,100 gražiausių žodžių Lietuvai“, vykusiame Sidabravo gimnazijoje. Sveikiname 4a klasės mokinį Vakarį Danilevičių, užėmusį II-ąją vietą.

2018 m. kovo mėn.
« Vas   Bal »