Archive for gruodžio, 2018

KALĖDŲ BELAUKIANT…

Savanorystės diena ,,Ištiesk draugui ranką“

,,Koks gražus būna gyvenimas, jei padarai ką nors gera ir teisinga“ (A.E.Amjelis)

Dalintis gerumu mus skatina kiekviena kultūra, kiekvienas tėvas ir kiekvienas mokytojas. Būtent dėl tos priežasties, artėjant kalėdinei gerumo savaitei, mūsų mokykloje surengta savanorystės diena ,,Ištiesk draugui ranką“. Pamokų metu mokiniai aiškinosi savanorystės sąvoką, svarstė, kokius gerus darbus jie gali padaryti savanoriaudami pačioje artimiausioje aplinkoje. Gruodžio 6 d. pamokos vyko gana netradiciškai – mokytojų vaidmenį perėmė iš Pakiršinio etninės kultūros ir amatų centro atvykusios viešnios, kurios padėjo mokiniams pagaminti papuošimus Kalėdinės eglutės šventei. Vaikai pagamino nykštukus, kurie papuoš įstaigos erdves ir po du papuošalus eglutei, iš kurių vieną padovanos draugui. Read the rest of this entry »

Advento rytmetys

Pažvelk vaikeli, medžiai kaip nurimę!

Pamynę puošnų rūbą, sau po kojom.

Kokia rimtis, koks įstabus gražumas

Advento naktį miglomis nuklostė.

Kad vaikai geriau pajustų, suprastų advento prasmę, jiems darželyje pasakojama apie Advento laikotarpio tradicijas, papročius. Gruodžio 3d. į grupes atvyko močiutės, kurios parodė kaip reikia pinti ir papuošti Adventinį vainiką. Read the rest of this entry »

2018 m. gruodžio mėn.
« Lap   Sau »