Monthly Archives lapkričio 2018

Baisogalos pradinukai zoninių kvadrato varžybų nugalėtojai

2018-11-30

 

 

                      Tęsiasi Baisogalos mokyklos-darželio sportininkų komandos pergalės. Lapkričio 28d., nugalėję Šiaulių r. Kužių gimnazijos, Kelmės r. Šaukėnų gimnazijos ir Telšių r. Tverės gimnazijos sportininkus, baisogaliečiai tapo bendrojo ugdymo kaimo vietovių mokyklų pradinių klasių kvadrato varžybų nugalėtojai.

                      Pasveikinti sportininkų su pergale atvyko LRS narys A.Gaidžiūnas, Baisogalos seniūnas R. Kalvaitis ir Baisogalos bendruomenės pirmininkas A. Radžiūnas. Seimo narys džiaugėsi mažųjų sportininkų pergale ir įteikė varžybų laimėtojams diplomus. Mokyklos-darželio direktorė džiaugėsi didžiuliu ir atsakingu mokinių ir jų treneriu darbu, kurio dėka pergalės seka viena kitą. Nuoširdus AČIŪ  aidėjo seimo nariui A.Gaidžiūnui, kuris suteikė galimybę treniruotis puikioje sporto klubo Auridana salėje.

Plačiau

Baisogalos pradinukai iš rajono kvadrato varžybų – su medaliais !

2018-11-23

 

 

                      Baigėsi rajono bendrojo ugdymo kaimo vietovių mokyklų pradinių klasių kvadrato varžybos, vykusios Sidabrave. Nugalėjusi Pociūnėlių pagrindinės mokyklos, Sidabravo gimnazijos ir Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos sportininkus, Baisogalos mokyklos-darželio komanda laimėjo I-ąją vietą .

                      Džiugiai su pakilia nuotaika sutikome šauniuosius sportininkus, kurių akyse spindėjo džiaugsmo ir ryžto kibirkštėlės.

Plačiau

„Mus augina pasakos“

2018-11-23

 

  

I klasėje šiais mokslo metais vyksta projektas „Mus augina pasakos“. Pirmoji projekto dalis –  „Skaitome vaikams“.  Pasakas  vaikams skaito kiti- mokytojai, tėvai, kiti darbuotojai. Smagu, kad jau sulaukėme kelių tėvelių pasakų.

Todėl labai apsidžiaugėme, kai gavome kvietimą apsilankyti miestelio bibliotekoje. Ten I klasės mokinių jau laukė Radviliškio viešosios bibliotekos darbuotojos, kurios pakvietė į edukacinę programą „Kamishibai – interaktyvus pasakų sekimo būdas“. Kamishibai – medinis stalo teatras, kuris padeda vaizdžiai pristatyti pasakas.

Plačiau

Pasaulinė pasisveikinimo diena

2018-11-22

 

  

              Lapkričio 21 d. – Pasaulinė sveikinimosi diena. Šventė minima nuo 1973 metų. Ją švęsti paskatino du broliai amerikiečiai Maiklas ir Brajenas Makkomak, kovojantys prieš šaltąjį šalių karą. 1973 m. rudenį broliai netyčia susitiko Nebraskoje ir taip apsidžiaugė susitikimu, kad nutarė savo džiaugsmu pasidalinti su kitais. Jie išsiuntė laiškus draugams ir pažįstamiems į visus pasaulio kampelius. Jų siunčiamuose laiškuose nebuvo jokių idėjinių užuominų. Tai buvo tiesiog sveikinimai, linkėjimai ir prašymas perduoti sveikinimus dar bent 10-iai žmonių. Galiausiai jų idėją palaikė JAV ir kitos valstybės. Taigi lapkričio 21-ąją siūloma išsiųsti kuo daugiau sveikinimų visiems savo draugams ir pažįstamiems.

Plačiau

Pakiršinio skyriaus mažieji įsisuko į „Tolerancijos ratą“

2018-11-22

 

  

                  Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyriaus ikimokyklinės grupės mažieji „Voveraičių“ grupės vaikučiai, kartu su auklėtoja G. Daugelavičiene 2018 m. lapkričio 12-16 dienomis dalyvavo Lietuvos ikimokyklinių ugdymo įstaigų akcijoje „Tolerancijos ratas“.

                Akcija skirta vaikų tarpusavio draugiškumo, pagarbos, supratimo ir pakantumo vienas kitam, palankumo bei gebėjimo bendradarbiauti savybių ugdymui.

Plačiau

Paminėjome pasaulinę pasiveikinimo dieną

2018-11-22

 

  

Lapkričio 21d .rytas Baisogalos mokykloje-darželyje prasidėjo mokinių bendruomenės susibūrimu salėje, į kurią visus sukvietė M. Mikutavičiaus daina ,,Pasveikinkim vieni kitus“.

                             1 ir 2 klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų Z.Bliznikienės ir D...

Plačiau

Paminėjome tolerancijos dieną

2018-11-19

 

  

Mūsų mokyklos pradinukai, minėdami tolerancijos dieną, klasėse aptarė žodžio TOLERANCIJA reikšmę, pagamino plakatus, kuriuos eksponavo stendiniame pranešime ir pažadėjo stengtis būti tolerantiškesni.

Plačiau

Baisogalos pradinukai mokosi tolerancijos

2018-11-19

 

  

Lapkričio 16d., minint Tolerancijos dieną, atsitiktinai teko sudalyvauti labai šiltoje ir prasmingoje 4a pamokoje. Šios klasės mokinius ir mokytoją Editą Mickuvienę nustebino auklėtinė saulytė Daina ir jos mama Lina, atėjusios  į mokyklą su pakilia nuotaika, dovanomis bei geriausiais linkėjimais ir savo idėjomis įsiliejusios į nuoširdumo kupiną tolerancijos pamoką. Daug šiltų emocijų vaikams kilo pamačius klasės draugę Dainą su balionais bei plakatu. Mergaitė, atsidėkodama už draugystę, pagalbą, tolerantiškumą,   plakate nupiešė klasės draugus, kiekvienam padovanojo draugystės pakabuką su raudona virvele ir šypsenėle (raudona virvelė simbolizuoja draugystę, šypsenėlė-meilę). Daina dar  pristatė savo draugystės knygelę – albumą ,,Pasidalinkime draugyste“, kuriame klasės draugai rašė linkėjimus bei svajones.

Plačiau

Projektas ,,OBUOLYS-SODO KARALIUS“

2018-11-19

 

  

Visą mėnesį mūsų mokykloje-darželyje buvo vykdomas projektas ,,Obuolys-sodo karalius“. Klasėse vyko įvairios projekto veiklos, kurios baigėsi bendru pradinių klasių mokinių renginiu. Pirmokai ir IV b klasės mokiniai supažindino visus susirinkusius su obuolių teikiama nauda. Po to vyko įdomios komandinės rungtys, kurių metu reikėjo surinkti, suvežti obuolius, ragauti  obuolių uogienę ir sultis.  Renginio refleksija – kiekviena klasė sudėjo dėlionę, kurioje buvo žodžiai ir mintys apie obuolių naudą sveikatai.

Plačiau

„Sportuoju su rudenėliu“

2018-11-06

  

   

Spalio 31d. Baisogalos mokyklos – darželio ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai, besibaigiant rudeniui, dalyvavo sporto šventėje „Sportuoju su rudenėliu“.

                      Renginys vyko sporto salėje, kurioje mažuosius dalyvius pasitiko ir linksmai nuteikė du katyčių personažai, auklėtojos ( L...

Plačiau