Monthly Archives spalio 2018

Karjeros diena

2018-10-31

 

            Baigiantis auksiniam rudeniui Pakiršinio mokykloje-darželyje įvyko karjeros diena „Šok į tėvų klumpes“ . Nuo pat ankstaus ryto mokinai turėjo galimybę susipažinti su pagrindinėmis ir pačiomis svarbiausiomis profesijomis: policija ir ugniagesiais. Į mokyklą- darželį( su garsiniu signalu)  atvyko Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Ilona Sernovienė. Ji supažindino su policijos darbo subtilumais, charakterio ir būdo reikalavimais profesijai. Priminė vaikams apie saugų eismą, leido pasimatuoti policininko liemenę ir net pademonstravo keletą priemonių, kurias naudoja policininkai-  tai „ežį“, kuris tiesiamas ant kelio pažeidėjams sustabdyti ir sudedamas kopėčias. Po susitikimo su pareigūne kieme vaiku laukė dar viena staigmena. Į susitikimą su jais, irgi su švyturėliais,  atvyko Baisogalos ugniagesiai. Jie išsamiai papasakojo kaip vyksta į gaisrus, kaip jungiasi įvairios žarnos ir net leido patiems jas prijungti. Kai kurie turėjo galimybę pasimatuoti ugniagesių uniformą,  išbandyti šalmo stiprumą,   užlipti gaisrininkų kopėčiomis ir pasėdėti prie ugniagesių automobilio vairo.

Plačiau

,,Sveikiausias mokytojas 2018“

2018-10-27

 

Mokyklos – darželio bendruomenė aktyviai įsijungė į  konkursą, kurį organizavo Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras, ,,Sveikiausias mokytojas 2018“. Įstaigos bendruomenės narių balsavimu sveikiausia mokytoja išrinkta pradinių klasių mokytoja metodininkė Daiva Volskytė. Mokytoja su mokiniais ne kartą dalyvavo respublikiniame mokinių, mokytojų ir sveikatos priežiūros specialistų konkurse ,,Sveikuolių sveikuoliai“ (I-IV klasių grupėje). 2018m. D.Volskytė su mokinių komanda nugalėjusi rajono, apskrities komandas varžėsi ,, Sveikuolių sveikuoliai“ finaliniame etape , vykusiame Trakuose.

                      Mokytoja nuolat integruoja sveikatos, sveikos gyvensenos ugdymo temas organizuodama klasių, mokyklos projektus. Ji yra respublikinių pradinių klasių mokinių pažintinių-praktinių konferencijų ,,Sveikatos akademija“ organizatorė. Konferencijos organizuojamos kas antri metai Baisogalos mokykloje-darželyje. Mokytojos Daivos mokiniai ruošia pranešimus rajono ir respublikinėms konferencijoms.

Plačiau

Magijos teatre

2018-10-27

 

Spalio 25 dieną Baisogalos mokykloje-darželyje svečiavosi ,,Magijos teatras“. Ugdytiniai buvo aktyvūs stebuklų kūrėjai ir patyrė daug gerų emocijų.

Plačiau

Projektas „Žaidimai moko“

2018-10-24

 

Nuveikime daug,

Sužinokime daug,

Atraskime daug,

Tiesiog – žaiskime ir bendraukime.   

Šiuo šūkiu mes pradedame darbą  projekte „Žaidimai moko“. Jau antrus metus Baisogalos mokyklos – darželio mažieji (5-6 m.) ugdytiniai  dalyvauja respublikiniame ikimokyklinių įstaigų prevenciniame projekte „Žaidimai moko“. Šį projektą organizuoja Kelmės rajono pedagoginė psichologinė tarnyba, jo veiklą koordinuoja specialioji pedagogė  Gilija Gajauskienė. Šio projekto idėja sudomino daugelį ikimokyklinių ugdymo įstaigų bendruomenių visoje Lietuvoje (235 mokyklos).

Plačiau

Mūsų mokykloje kapitonas Flintas

2018-10-20

 

Jau dešimt metų Kapitonas Flintas džiugina vaikus  savo įvairiapuse veikla, kurios pagrindinis tikslas – dovanoti džiaugsmą...

Plačiau

Pradinukai domisi savo krašto praeitimi

2018-10-20

 

Baisogalos mokyklos- darželio pradinukai yra aktyvūs rajoninių renginių dalyviai Spalio 12 dieną aštuoni mokiniai su mokytojomis dalyvavo regioninėje istorinėje-pažintinėje pradinių klasių mokinių konferencijoje ,,Mano krašto praeitis byloja“, vykusioje Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijoje

Konferencijos dalyviai – 2, 3 ir 4a klasių mokiniai, surengtoje popietėje,  savo draugams ir pedagogams pristatė pranešimus, ruoštus istorinei-pažintinei konferencijai. Apie Baisogalos garsius žmones sužinojome iš antrokų pranešimo ,, Mūsų garbės knyga“, kurį pristatė Greta Stirbytė, Rasvydė Tamulionytė ir Jonas Žitinevičius. Susirinkusieji įdėmiai klausėsi pranešimo apie Baisogalą  ,,Brangiausias ir gražiausias Lietuvos kampelis“, kurį pristatė trečiokai Majus Daukša, Faustina Nikšaitė ir Gintarė Žitinevičiūtė. 4a klasės mokiniai Viktorija Rušaitė ir Emilis Stirbys pristatė pranešimą ,,Raudonų plytų namas“. Tai liudininkų pasakojimas apie 1944-1953 metų įvykius Baisogalos miestelyje.

Plačiau

Pamokos kitaip

2018-10-20

 

Spalio 10 d. 1, 2 ir 4 a klasių mokiniai ir jų mokytojos D. Volskytė, Z. Bliznikienė, E. Mickuvienė išsiruošė į kelionę. Kelionės tikslas- iš arčiau pažinti gamtą.

Mokiniai užkopė į Čičinsko piliakalnį ir išgirdo pasakojimų apie šį piktą poną...

Plačiau

Netradicinės pamokos

2018-10-05

 

Spalio 2 dieną 3 ir 4b klasių mokytojos N. Jasaitienė , L. Matutienė integruotas lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo, muzikos, kūno kultūros, dailės pamokas vedė netradicinėje erdvėje – Krekenavos regioninio parko  ,,Pojūčių take“. Net dvylikoje  ,,Pojūčių tako“ stotelių vaikai galėjo išbandyti skirtingus gamtoje patiriamus regos, aukščio, lytėjimo, klausos, skonio pojūčius...

Plačiau