Daily Archives 2018-11-19

Paminėjome tolerancijos dieną

2018-11-19

Mūsų mokyklos pradinukai, minėdami tolerancijos dieną, klasėse aptarė žodžio TOLERANCIJA reikšmę, pagamino plakatus, kuriuos eksponavo stendiniame pranešime ir pažadėjo stengtis būti tolerantiškesni.

Baisogalos pradinukai mokosi tolerancijos

2018-11-19

Lapkričio 16d., minint Tolerancijos dieną, atsitiktinai teko sudalyvauti labai šiltoje ir prasmingoje 4a pamokoje. Šios klasės mokinius ir mokytoją Editą Mickuvienę nustebino auklėtinė saulytė Daina ir jos mama Lina, atėjusios  į mokyklą su pakilia nuotaika, dovanomis bei geriausiais linkėjimais ir savo idėjomis įsiliejusios į nuoširdumo kupiną tolerancijos pamoką. Daug šiltų emocijų vaikams kilo pamačius klasės draugę Dainą su balionais bei plakatu. Mergaitė, atsidėkodama už draugystę, pagalbą, tolerantiškumą,   plakate nupiešė klasės draugus, kiekvienam padovanojo draugystės pakabuką su raudona virvele ir šypsenėle (raudona virvelė simbolizuoja draugystę, šypsenėlė-meilę). Daina dar  pristatė savo draugystės knygelę – albumą ,,Pasidalinkime draugyste“, kuriame klasės draugai rašė linkėjimus bei svajones.

Projektas ,,OBUOLYS-SODO KARALIUS“

2018-11-19

Visą mėnesį mūsų mokykloje-darželyje buvo vykdomas projektas ,,Obuolys-sodo karalius“. Klasėse vyko įvairios projekto veiklos, kurios baigėsi bendru pradinių klasių mokinių renginiu. Pirmokai ir IV b klasės mokiniai supažindino visus susirinkusius su obuolių teikiama nauda. Po to vyko įdomios komandinės rungtys, kurių metu reikėjo surinkti, suvežti obuolius, ragauti  obuolių uogienę ir sultis.  Renginio refleksija – kiekviena klasė sudėjo dėlionę, kurioje buvo žodžiai ir mintys apie obuolių naudą sveikatai.