Daily Archives 2018-11-23

Baisogalos pradinukai iš rajono kvadrato varžybų – su medaliais !

2018-11-23

Baigėsi rajono bendrojo ugdymo kaimo vietovių mokyklų pradinių klasių kvadrato varžybos, vykusios Sidabrave. Nugalėjusi Pociūnėlių pagrindinės mokyklos, Sidabravo gimnazijos ir Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos sportininkus, Baisogalos mokyklos-darželio komanda laimėjo I-ąją vietą .

Džiugiai su pakilia nuotaika sutikome šauniuosius sportininkus, kurių akyse spindėjo džiaugsmo ir ryžto kibirkštėlės.

Plačiau

„Mus augina pasakos“

2018-11-23

I klasėje šiais mokslo metais vyksta projektas „Mus augina pasakos“. Pirmoji projekto dalis –  „Skaitome vaikams“.  Pasakas  vaikams skaito kiti- mokytojai, tėvai, kiti darbuotojai. Smagu, kad jau sulaukėme kelių tėvelių pasakų.

Todėl labai apsidžiaugėme, kai gavome kvietimą apsilankyti miestelio bibliotekoje. Ten I klasės mokinių jau laukė Radviliškio viešosios bibliotekos darbuotojos, kurios pakvietė į edukacinę programą „Kamishibai – interaktyvus pasakų sekimo būdas“. Kamishibai – medinis stalo teatras, kuris padeda vaizdžiai pristatyti pasakas.

Plačiau