Archive for kovo, 2019

Mūsų SAULYTĖ

  

 

Šiais metais, minint pasaulinę Dauno sindromo dieną, per Lietuvą ritasi skirtingų kojinių ir supratimo banga, kuri neaplenkė ir Baisogalos mokyklos-darželio. Kovo 21 d. mokiniai, mokytojai ir kiti darbuotojai mūvėjo skirtingų spalvų kojines ir lyg saulutės plačiai šypsojosi. O šypsenos mūsų veiduose todėl, kad mes jau ketveri metai kartu su Dainute, kuri yra mūsų besišypsanti SAULYTĖ. Minint pasaulinę Dauno sindromo dieną, Dainutės mama Lina visus mokinius ir jų mokytojas sukvietė į salę, kad atsakytų į dažnai užduodamus klausimus apie Dainutę. Lina akcentavo, kad nesvarbu, kad mus skiria odos, akių ar plaukų spalva, ypatingi gebėjimai, o gal negalia, tačiau visi esame vienodai svarbūs ir vieni kitiems reikalingi. Kai esame drauge, kai vienas kitam padedame, vieni iš kitų mokomės, gyvenimas nušvinta visomis vaivorykštės spalvomis.

„ Užkrėsk gerumu“

 

 

Mūsų mokyklos- darželio šaunieji priešmokyklinukai „Boružiukai“  su auklėtojomis E.Tautkuviene ir V.Simonavičiene noriai įsijungė į „Vaikų linijos“ inicijuotus Sąmoningumo didinimo mėnesio  „ Užkrėsk gerumu“ renginius. Savo renginiais ir gerumu stebino visą mokyklos bendruomenę: stengėsi globoti ir padėti silpnesniam draugui,  lankėsi senelių namuose ir kovo 8d. sveikino visas moteris. Read the rest of this entry »

Žemės diena

  

 

            Išgelbėti pasauliui užtenka, kad kiekvienas, nors ir visiškai mažas, išdrįstų pradėti.

                                                                                                                     (B. Ferrero)

                       Pavasarį pabunda gamta ir jai reikia vaikų pagalbos… Kovo 20d. Baisogalos mokyklos-darželyje vyko sportinė pramoga tarptautinei Žemės dienai paminėti.

Ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai, susitikę su SAULE ir LIETAUS LAŠELIU, keliavo aplink darželį, puošdami žemę gėlėmis, boružėlėmis, paukšteliais.  Kartu su vaikais pasidžiaugėme, kad baigėsi žiema, kad į gimtinę grįžo paukščiai, skaisčiai šviečia saulė, atgyja gamta. Visi nuotaikingai šoko skambant linksmai muzikai.

Ikimokyklinio ugdymo auklėtojos Daiva Mirončikienė

Ligita Jasonytė

,,Plaukiu už LIETUVĄ”

   

 

Kovo 14 d. Baisogalos mokykloje- darželyje vyko jau tapusios tradicinėmis plaukimo varžybos ,,Plaukiu už Lietuvą”.

                      Net pusė pradinukų varžėsi su savo bendraamžiais dviejose rungtyse. Vieniems geriau sekėsi plaukti krūtine, o kiti pralenkė varžovus plaukdami nugara. Tarp lyderių vyko atkakli kova- kai kuriose rungtyse geriausiųjų rezultatai skyrėsi vos viena ar keliomis šimtosiomis sekundės dalimis. Pusė visų dalyvių tapo prizininkais ir bus apdovanoti mokyklos- darželio diplomais. Read the rest of this entry »

Baisogalos pradinukai zoninių ,,Drąsūs, stiprūs vikrūs“ estafečių varžybų laimėtojai

    

 

                             Kovo 8 d. Gataučių (Joniškio r.) Marcės Katiliūtės pagrindinėje mokykloje vyko zoninės Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybos. Baisogalos mokyklos darželio sportininkų komanda, laimėjusi 7 estafetes iš 8 ir nugalėjusi Akmenės rajono Papilės pagrindinės mokyklos, Joniškio rajono Gataučių pagrindinės mokyklos ir Kelmės rajono. Elvyravos pagrindinės mokyklos sportininkus iškovojo I-ąją vietą. Read the rest of this entry »

Socialinė akcija ,,Užkrėsk gerumu“

   

 

Baisogalos mokyklos – darželio ,,Boružėlių“ grupė, atsiliepdama į Lietuvos vaikų ir jaunimo centro kvietimą mokykloms ir darželiams 2019 metų vasarį ir kovą daryti gerus darbus šalia esantiems, dalyvauja socialinėje akcijoje ,,Užkrėsk gerumu“.

Kovo 8 – osios rytą priešmokyklinukai, rankose laikydami savo rankelėmis pagamintas gėlytes, keliavo į senelių namus. Vaikai pasveikino šių namų gyventojas ir darbuotojas su Tarptautine Moters diena.

Gerumas labai svarbus… Gerumas bendruomenės gyvenimą padaro gražesniu ir jaukesniu.

Parengė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Eglė Tautkuvienė

,,Žiema, bėk iš kiemo…“

  

 

 Žiemos palydos šiemet be sniego. Kodėl tie šalčiai anksti pasitraukė, gal saulės pabūgo? Baisogalos mokyklosdarželio pedagogai ir ugdytiniai pasiruošė linksmam žiemos išvarymui. Ši išskirtinė metų diena – tai pokštais, išdaigomis, burtais ir žaidimais apipinta diena. Taip puoselėjami lietuvių liaudies papročiai ir tradicijos. Kas su Užgavėnėms būdingais aprėdais, kas su pačių darytomis kaukėmis ir skambant akordeono garsams sugužėjo į teatralizuotą Užgavėnių šventę „Žiema, bėk iš kiemo“. Maži ir dideli šoko, žaidė, stebėjo Kanapinio ir Lašininio kovą, išbandė jėgas virvės traukime, pasivaišino skaniais blynais, atsisveikino su personažu More. Pagarba liaudies apeigoms mus moko šmaikštauti, linksmintis ir laukti pavasario pranašų.

Kvadrato varžybos

  

 

Kovo 1 d. Rokiškio r. Juodupės gimnazijoje  vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato (gim. 2008 m ir jaunesnių) finalinės varžybos. Po labai sunkios ir įnirtingos kovos Baisogalos mokyklos – darželio komanda iškovojo II-ąją vietą, nugalėjusi  Šakių r. Griškabūdžio gimnazijos pradinukus ir Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos pradinukų komandą. Pirmoji vieta atiteko šeimininkams Juodupės gimnazijos pradinukams. Komandos – nugalėtojos buvo apdovanotos taurėmis, medaliais, marškinėliais, kamuoliais, rėmėjų dovanomis. Geriausiu baisogaliečių komandos žaidėju išrinktas Karolis Žalnieravičius., kuris apdovanotas Geriausio komandos žaidėjo taure. Read the rest of this entry »

Rajoninis pirmokų protų mūšis

  

 

Kovo 1 d. mokyklos – darželio pirmokai dalyvavo pirmajame konkurse – rajoniniame pirmokų protų mūšyje „100 dienų mokyklos takeliu“. Protų mūšyje dalyvavo 6 komandos.

Komandoms reikėjo sukurti prisistatymą, lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo turuose atsakyti po 10 klausimų, susirungti kapitonų rungtyje – atpažinti ir įvardinti žymias Lietuvos vietas. Read the rest of this entry »

Sueiga

  

 

Vasario 28d. mokyklos-darželio pradinukai susirinko į sueigą. Pirmiausia pasidžiaugėme šauniųjų sportininkų pergale, kurie rajono ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybose laimėjo I-ąją vietą. Nugalėtojus ir jų treneres mokyt. N.Jasaitienę ir mokyt. E. Mickuvienę pasveikino Baisogalos seniūnė R.Masiulienė, bendruomenės pirmininkas A.Radžiūnas ir mokyklos direktorė ir įteikė jiems diplomus.

Sueigoje buvo pagarsinti mokiniai, aktyviai dalyvaujantys įvairiuose mokyklos, miestelio, respublikos ir tarptautiniuose renginiuose. Baisogalos kultūros centro diplomu buvo apdovanotas 4a klasės Mokinys Dominykas Makasejevas, užėmęs III-ąją vietą kūrybinių darbų konkurse parodoje ,,Ateities Lietuva 2019“. Visi dalyvavusieji šiame konkurse 4akl. mokiniai (mokyt. E.Mickuvienė) buvo apdovanoti padėkomis. Read the rest of this entry »

Paieška
Atributika
Kalendorius
2019 m. kovo mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Vas   Bal »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archyvas