Monthly Archives birželio 2014

Olimpiečių stovykla

2014-06-21

Birželio mėnesio  2-13 dienomis mokykloje-darželyje veikė vaikų vasaros poilsio stovykla ,,Mes olimpiečiai“. Stovyklą lakyti panoro 41 mokinys.

Stovyklautojų  laukė įvairiapusė veikla: stalo žaidimai, estafetės, judrieji žaidimai mokyklos sporto aikštyne,  Baisogalos parke, kvadrato varžybos, futbolo varžybos su sporto treneriu E. Mončiausku, rytų kovos menų treniruotės su R.Mačiunsku.

Sportininkai olimpinėje dienoje

2014-06-18

Birželio 7 d. Vilniuje Katedros aikštėje vyko Olimpinės dienos renginiai ir moksleivių olimpinio festivalio uždarymo bei komandų nugalėtojų apdovanojimo šventė.

Mūsų mokyklos sportininkų komanda, laimėjusi I vietą „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose, gavo kvietimą atvykti į šią šventę.

Pramogos Kaune

Džiugi žinia

2014-06-18

Balandžio mėnesį vyko XVI Lietuvos moksleivių respublikinė matematikos olimpiada. Radviliškio rajonui atstovavo trys ketvirtokai, tarp jų ir mūsų mokyklos IV a klasės mokinys Ernestas Griciūnas. Organizatoriai ištaisė mokinių išspręstus uždavinius ir paskelbė rezultatus.

Mūsų mokyklą pasiekė džiugi žinia. Ernestas surinko 45 taškus iš 46 ir respublikinėje matematikos olimpiadoje laimėjo II vietą. Sveikiname ir didžiuojamės!

Ernestui olimpiadai pasiruošti padėjo mokytoja Daiva Volskytė.

Baisogalos mokyklos – darželio informacija

Rūpinkimės kartu vaikų saugumu

2014-06-17

Gegužės 30 d. įvyko tradicinė Baisogalos mokyklos-darželio mokslo metų baigimo šventė. Baisogalos bendruomenė įsijungė su projekto ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2014“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, vykdo Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga, saugaus eismo renginiu. Artėja vasara, vaikai ir jaunuoliai atostogų metu gyvena žymiai judriau – lanko sporto aikštynus, keliauja, važinėja dviračiais, todėl dažniau tampa eismo dalyviais. Linkėjome saugios vasaros, perspėjome dėl tykančių pavojų, priminėme saugaus eismo taisykles. Mažiesiems abiturientams – ketvirtokams įteikėme atšvaitus. Visus tėvelius ir bendruomeniečius pakvietėme kartu rūpintis vaikų saugumu.

Plačiau

Baisogalos bendruomenė vėl įsijungė į saugaus eismo projektą

2014-06-04

Gegužės 15 d. 16 val. Baisogalos bendruomenė vykdė pirmąjį 2014 m. saugaus eismo renginį, kuris buvo dviejų dalių. Pirmoji dalis-reidas, kurio metu Baisogalos bendruomenės tarybos nariai ir projekto partneriai apkeliavo Baisogalos miestelį ir susipažino su perėjų ženklinimo būkle, apžiūrėjo ir įvertino saugiam eismui  rizikingas ir taisytinas  vietas. Tą dieną užfiksuota neatnaujintas perėjų žymėjimas, duobėtos perėjos, stipriai pažeista kelio danga. Tai užfiksuota nuotraukose ir filme, kurį galima pažiūrėti: https://www.youtube.com/watch?v=VYFfaCWEw5Y&feature=youtu.be