Daily Archives 2014-12-11

Baisogalos bendruomenės saugaus eismo baigiamasis renginys

2014-12-11

Gruodžio 10 d. baigiamajame 2014 metų saugaus eismo renginyje apžvelgėme įgyvendintus renginius, pasidžiaugėme bendradarbiavimu su partneriais, kurių net trylika turėjome.
Šiais metais buvome suplanavę 15 renginių, kuriuos suskirstėme į tris grupes: a) Judrioji palapinė; b) Šventė ir c) Šeimos svetainė.
Pirmoji grupė – Judrioji palapinė – ,,priglaudė“ 4 renginius, kurie vyko ne tik patalpose, bet ir įvairiose erdvėse. Pvz. pirmajame renginyje fiksavome realią Baisogalos miestelio gatvių, perėjų, šaligatvių padėtį (džiaugiamės, kad po mėnesio situacija labai pagerėjo-nauja asfalto danga kritiškiausioje vietoje, atnaujinti žymėjimai džiugina eismo dalyvius). Lydėjome mažuosius šokėjus į 2014 metų dainų šventę. Jie grįžo sveiki ir laimingi, nukeliavome į poilsio zoną prie vandens, vykdėme daug susitelkimo reikalavusį renginį ,,Saugaus eismo para“. Manome, kad mūsų reidai padėjo iškelti negeroves ir atkreipė baisogaliečių dėmesį ne tik į padėtį miestelio gatvėse, bet ir parodė, kaip neatsakingai elgiasi eismo dalyviai, mūsų bendruomenės žmonės.

Plačiau