Daily Archives 2015-05-05

Motinos diena

2015-05-05

Baisogalos mokyklos-darželio mokiniai balandžio 30 dieną dalyvavo Baisogalos gimnazijos organizuotame renginyje, skirtame Motinos dienai ,,Po mamos skara gėlėta…“

Plačiau

Projektas ir šventė kartu

2015-05-05

Baisogalos mokyklos – darželio Pakiršinio skyriuje ikimokyklinės grupės vaikai, kartu su tėveliais vykdė projektą „Antras gyvenimas“ . Projekto tikslas – prikelti antram gyvenimui jau panaudotas buitines atliekas, parodyti savo sumanumą ir kūrybiškumą. Grupės tėveliai gana aktyviai įsitraukė į veiklą ir pagamino įvairiausių darbelių iš buitinių atliekų. Stalas pražydo gėlėmis, vynuogių kekėmis, atsirado vazų, gėlėms pamerkti, pagaminta daug žaislų, karolių, dekoracijų. Mamos papuošė mergaites nuostabiomis suknelėmis ir skrybėlaitėmis.

Plačiau