Monthly Archives birželio 2015

Baisogalos ugdytiniai respublikiniame plenere

2015-06-25

Birželio 17d. Baisogalos mokyklos darželio „Boružėlių“ grupės ugdytinės: Gabija Slavinskaitė ir Kornelija Kanišauskaitė, lydimos priešmokyklinio ugdymo pedagogės Zojos Šimkevičienės‚ dalyvavo Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo plenere „Saugus eismas- vasara ir aš 2015“, kuris vyko Šeduvos lopšelyje – darželyje...

Plačiau

Vaikų saugumas – bendras rūpestis

2015-06-19

Birželio 13-sios ryto gaivinantis lietus buvo tarsi pažadas, kad Baisogalos bendruomenės šventė pavyks ir tradiciškai oro sąlygos nesutrukdys sportuoti, pramogauti ir pagerbti nusipelniusius.

Plačiau

Vasaros stovykla

2015-06-17

Plačiau

Skėmių pradinukai vaidina draugams

2015-06-17

Nuo birželio 2d. būsimus pirmokus mokytojos pakvietė į vasaros mokyklėlę. Skėmių skyriaus pradinukai sukūrė puikų spektaklį ,, Kartą pievoje…“ Tai buvo puiki proga pristatyti pirmokėliams, vasaros stovyklos stovyklautojams ir įstaigos bendruomenės nariams savo spektaklį...

Plačiau

Ketvirtokų išleistuvės

2015-06-17

Gegužės 30d. mūsų mokykloje-darželyje įvyko ilgai laukta mokslo metų pabaigos šventė, kurios metu buvo padėkota geriausiems mokiniams, pasidžiaugta šauniųjų sportininkų laimėjimais. Įstaigos direktorė Vita Poškienė įteikė padėkos raštus rėmėjams ir pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus 32 ketvirtokams.

Plačiau

Jaunieji stovyklautojai – už saugų eismą

2015-06-03

Mokyklos–darželio bendruomenė aktyviai dalyvauja Baisogalos miestelio bendruomenės projektuose. Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos ir jų partnerių ,,Šiaulių regiono keliai“, vykdytojų Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos rengiamas  projektas „Eismo saugumas bendruomenėse 2015“ ypatingai sudomina vaikus, skatina jų aktyvų dalyvavimą.

Plačiau

Nuostabi diena Skėmių mokykloje

2015-06-03

Gegužės 28d. Skėmių pradinės mokyklos bendruomenei buvo neeilinė – tai mokslo metų baigimo šventės diena, naujo spektaklio premjera. Nuo pat ryto po mokyklą šurmuliavo tėveliai, mokiniai ruošėsi, puošėsi premjeriniam spektakliui. Susirinkus gausiam būriui tėvelių ir svečių pirmiausiai buvo pagerbti ketvirtokai ir geriausi mokiniai.

Plačiau