Daily Archives 2015-06-03

Jaunieji stovyklautojai – už saugų eismą

2015-06-03

Mokyklos–darželio bendruomenė aktyviai dalyvauja Baisogalos miestelio bendruomenės projektuose. Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos ir jų partnerių ,,Šiaulių regiono keliai“, vykdytojų Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos rengiamas  projektas „Eismo saugumas bendruomenėse 2015“ ypatingai sudomina vaikus, skatina jų aktyvų dalyvavimą.

Plačiau

Nuostabi diena Skėmių mokykloje

2015-06-03

Gegužės 28d. Skėmių pradinės mokyklos bendruomenei buvo neeilinė – tai mokslo metų baigimo šventės diena, naujo spektaklio premjera. Nuo pat ryto po mokyklą šurmuliavo tėveliai, mokiniai ruošėsi, puošėsi premjeriniam spektakliui. Susirinkus gausiam būriui tėvelių ir svečių pirmiausiai buvo pagerbti ketvirtokai ir geriausi mokiniai.

Plačiau